Değerli ziyaretçilerimiz, lütfen üye olurken kullanmış olduğunuz e-posta adreslerinizi doğru giriniz. Forum hakkındaki duyuru, bilgilendirme ve diğer kampanyalardan hemen haberdar olun! Giriş yaparken e-mail veya kullanıcı adı yazarak giriş yapabilirsiniz. Forum sitemize reklam vermek için bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

hostgener esartpv

Sponsor Nedir?

admin

Administrator
Yönetici
Administrator
Ad Soyad
Türk Webmaster
Cinsiyet
Erkek
Katılım
14 Mar 2020
Meslek
Work Office
Mesajlar
128
Beğeni Sayısı
28
Konum
Ankara
Web sitesi
turkwebmaster.net
Sponsor, bir etkinliği, aktiviteyi, kişiyi, grubu veya organizasyonu finansal olarak veya ürünleriyle destekleyen kişilere verilen isimdir. Sponsor gerçek bir isim olabileceği gibi bir marka ve şirket de olabilir. Sponsorlar genellikle desteklediği kişilerden doğrudan maddi anlamda bir beklenti taşıyor olmamasına karşın bu desteklemesi sonucunda bir ticari beklentisi bulunmaktadır.


Sponsor

Sponsorluklar ciddi işlerden biri olduğu için ağızdan ağza değil, kontrat ve sözleşmeler ile yapılır. Bir sponsorluk anlaşması içerisinde hem sponsor olacak taraf hem de sponsor olunan tarafın açık ve net bir şekilde isteklerini belirtmesi, birbirlerinin beklentilerini öğrenmesi gereklidir. Sponsorlar ve sponsor olunan kişiler daha sonradan bu anlaşmanın şartlarına göre hareket ederek etkinliği sona erdirmelidir.

Sponsorlar elinizde gerçekten gelecek vaat eden bir şey olduğunda fakat bunu kendi maddi yetersizliklerinizden dolayı uygulayama
 
Üst