Değerli ziyaretçilerimiz, lütfen üye olurken kullanmış olduğunuz e-posta adreslerinizi doğru giriniz. Forum hakkındaki duyuru, bilgilendirme ve diğer kampanyalardan hemen haberdar olun! Giriş yaparken e-mail veya kullanıcı adı yazarak giriş yapabilirsiniz. Forum sitemize reklam vermek için bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

hostgener esartpv

Roger Ver, Covid-19 Tehlikesini Kabul Etti

ElRey

Administrator
Yönetici
Administrator
Ad Soyad
Umut Can
Cinsiyet
Erkek
Katılım
14 Nis 2020
Meslek
Dijital Pazarlama & Webmaster
Mesajlar
52
Beğeni Sayısı
0
Konum
İstanbul
Covid-19 pandemisini inatla küçümsemeye çalıştıktan sonra, Bitcoin Cash (BCH) savunucusu Roger Ver, bu tavırlarından vaz geçmiş görünüyor. Ver, şimdi yeni koronavirüsün ‘çok tehlikeli’ olduğunu kabul ediyor. Bununla birlikte paylaştığı venn şeması pandeminin aşırı erişim için bir bahane olmaması gerektiğini gösteriyor.

161 kişi bunun hakkında konuşuyor

Ver’in attığı son tweet, Covid-19 şüphecisinin söyleminde dramatik bir değişimi temsil ediyor. Ver, virüs hakkında endişelenenlerin kendilerini izole edip, geri kalanı rahat bırakmaları gerektiğini söylemişti. Ver ayrıca, pandeminin parabolik doğasını göz ardı ederken, diğer hastalıkların neden olduğu ölümlerin oranlarıyla karşılaştırmıştı.
Koronavirüs, 118 binden fazla ölümle dünya çapında iki milyon vakaya yaklaşıyor. Şimdiye kadar, en kötü etkilenen ülkeler durumlarını düzeltmek için mücadele ediyor.
Ütopya Önerisi
Elbette Ver’in güçlü liberter inançlara sahip olduğu göz önüne alındığında hükümetlerin haklarını etkilemesini istemediği gerçeği sürpriz değil. 2017 yılında Olivier Janssens ile birlikte bir ütopya kurmayı bile önerdi. Ver, şunu söylemişti:
 
Üst