Değerli ziyaretçilerimiz, lütfen üye olurken kullanmış olduğunuz e-posta adreslerinizi doğru giriniz. Forum hakkındaki duyuru, bilgilendirme ve diğer kampanyalardan hemen haberdar olun! Giriş yaparken e-mail veya kullanıcı adı yazarak giriş yapabilirsiniz. Forum sitemize reklam vermek için bize [email protected] e-posta adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

hostgener esartpv

Cezaevinden Bitcoin Tahmini: Silk Road’un Kurucusu Ross Ulbricht

ElRey

Administrator
Yönetici
Administrator
Ad Soyad
Umut Can
Cinsiyet
Erkek
Katılım
14 Nis 2020
Meslek
Dijital Pazarlama & Webmaster
Mesajlar
52
Beğeni Sayısı
0
Konum
İstanbul
Bitcoin bir boğa görmeden önce , bir ayıya derin bir yay verecek, 36 yaşındaki programcı, erken BTC uygulayıcısı ve darknet web sitesi Silk Road’un kurucusu Ross Ulbricht’i öngörüyor .
Ulbricht bugün 2.386 gününü kara para aklama ve diğer mahkumlar arasında bilgisayar korsanlığı nedeniyle hapishanede geçiriyor. Ona iki ömür boyu hapis cezası vermeden 40 yıl hapis cezası verildi, bu nedenle şimdi 282.000’den fazla imzası olan merhameti için bir dilekçe başlattı .
Ve şimdi tahminlerini parmaklıkların arkasından gönderiyor ve Twitter’daki takipçileri arasında çoğunlukla olumsuz tepkiler veriyor.


Önceki döngülere bakıldığında Ulbricht, dünyanın bir numaralı madalyonun fiyatının, önemli değerlere tırmanmadan önce mevcut değerinden 5.000 USD kadar düşebileceğini tahmin ediyor. BTC, şu anda (11:39 UTC) bir günde% 2 ve bir haftada% 5 oranında düştükten sonra 6.740 üzerinden işlem görüyor.

Ulbricht, piyasanın hareketlerinin öngörülebilir fazlar veya dalgalar olduğu Elliot Dalga Teorisi adlı teknik bir analiz yöntemi kullanarak , BTC’nin birkaç dalga ile iki döngüden geçtiğini iddia ediyor: ilk, boğa piyasası, 2011’den 2017’ye BTC’de devam ettiğinde şu anda ikinci düşüş döngüsünün son dalgasına tanıklık ederken, 20.000 USD’ye ulaştık.
Burada önemli olan, Ulbricht’e göre, BTC’nin şu anda 2014’te olduğu yerde ve gerçekten de aynı senaryoyu izliyor, o zaman daha da fazla, belki de 3.000 USD’nin altına düşecek ve bir süre kalacak – muhtemelen bu yıl Haziran / Temmuz’a, hatta gelecek yıla kadar. “II. Dalganın süresini ve süresini tahmin etmek zor ve kesin değildir. [USD] 0’da başladığım için ne kadar düşük olabileceğine dair bir sınır yoktur ([USD] 0 hariç). uzun sürebilir, “diye yazıyor Ulbricht.
Ulbricht, “[USD] 3.200 seviyesinin en düşük seviyesinin altında bir kırılma olması, bu tahminin kesin bir teyidi olacağını savunuyor.” Bu noktada nihai düşük seviyenin ne zaman olduğunu belirlemeye çalışacağız. ” Ancak, fiyat 14.000 ABD Doları civarında zirvenin üzerine çıkarsa, tahminin yeniden değerlendirilmesi gerekli olacaktır, ancak bu noktada çok olası bir senaryo gibi görünmüyor “diye bitiriyor.
Ancak, iyi haber şu ki, BTC’nin bu kadar düşük gitmesi, bu kriptoyu satın almak için mükemmel bir fırsat. Ayrıca, kısa vadeli düşüşün ardından fiyattaki uzun vadeli artış da geliyor. Diyerek şöyle devam etti: “Böyle bir ortamda satın almak zor olacak, ancak dalga III’ün ödülleri fiyatları yeni zirvelere taşıdığı ödüller buna değecektir.”
Ulbricht ayrıca bu dalganın sonunun “dalganın I’in sonuna eşlik eden aşırı iyimserlikle eşit olarak” aşırı kötümserlik ve muhtemelen Bitcoin’e karşı düşmanlık ile birlikte geleceğini de kaydetti.
 
Üst